Web Tasarım

Şirketinizi, Markanızı, Dükkanınızı ya da Sizi geleceğin gerçek dünyası, internete, tanıtmanın vakti geldi!

Web Tasarım Uygulamalarının Önemi

Web Tasarım Uygulaması Nedir?

İnternetin çok yaygın olarak kullanılmaya başlandığı günümüzde firmalar her an ve her dakika müşterileri ile iletişim halinde olabilmek için web tasarım uygulamalarına ihtiyaç duymaktadır. Yalnızca bir reklam aracı değil aynı zamanda online bir mağaza görevi de gören web tasarım uygulamaları, hedeflenen kitleye daha hızlı ulaşma olanağı sunmaktadır.

Seo Uyumlu Web Siteleri :

Arama motorlarında web sitelerinin en üst sıralarda yer almasını sağlamak adına gerekli olan seo uyumu, profesyonel kişilerce gerçekleştirildiği zaman firmalara çok büyük avantajlar katmaktadır. Seo’ya uygun web site hazırlarken öncelikli olarak tüm sayfaların özgün bir şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir.

Seo’ya uygun web site uygulamaları, ziyaretçilerin dikkatini çekecek özelliklere sahip olmalı ve böylece firmaların sürekliliği sağlanmalıdır. Seo’ya uygun web site uygulamasına sahip olan firmalar, internet aramalarında ilk sıralara çıkarak rakiplerini geride bırakmayı başarabilirler.

Mobil Uyumlu Web Tasarım Uygulamaları :

Artık herkesin elinde bir akıllı telefon olması, mobil uyumlu web sitesi uygulamalarının da önemini arttırmıştır. Kullanıcıların çok daha kolay bir şekilde web sitesinde gezinmesini sağlayan ve olumlu dönüşlerin olmasına imkan tanıyan mobil uyumlu web tasarım sitesi uygulamaları, düşük maliyeti ile de çok fazla tercih edilmektedir.

Ziyaret eden tüm müşterilerin memnun bir şekilde ayrılmasına olanak tanıyacak olan mobil uyumlu web sitesi uygulamaları, her an ve her yerde web sitesine erişim sağlama olanağı sunmaktadır. Kullanıcılara son derece kaliteli bir gezinme olanağı sunan başarılı bir mobil uyumlu web sitesi uygulaması, yoğun rekabetin yaşandığı internet ortamında rakipleri geride bırakarak daha fazla kitleye erişim sağlama imkanı sunar.

Siz de teknolojinin gerisinde kalmamak ve hedef kitlenize en kolay yoldan ulaşmak için web tasarım uygulaması ayrıcalıklarından faydalanma fırsatlarını kaçırmayın.

Kurumsal kimliğinize uygun profesyonel web siteleri inşa ediyoruz. İnşa etmek diyoruz çünkü temelini sağlam kodlarla atıp kat kat büyük bir ustalıkla çıkıyoruz. Modern Dekorasyon çalışmalarıyla alışagelmiş sıradan görüntülerin ötesinde harikalar yaratıyoruz. Özgünlüğümüzü içeriklerimizle arama motorlarına kanıtlayıp “Biz Burdayız” demek için seo çalışmalarıyla adeta kroki çiziyoruz. Hizmetimiz dahilinde olanlar:

  • İhtiyaçlarınıza yönelik içerik ve görseller oluşturma
  • Güvenilir modern kod yapısı
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Mobil Uyumu
  • Google Analytics
  • İsteğe Bağlı Yönetilebilir Yapı
  • Host – Domain Hizmetleri ve Takibi
  • Destek
web tasarım

İş süreci

Analiz
Taslak
Tasarım ve Geliştirme
Test

PROJELERİMİZ

Web sitemizi hazırlayan, güvenilir ve çözüm odaklı çalışan, tatarhan.net ' e teşekkürler. Yolunuz açık olsun.

- Mottobüs -

Web geliştirme hizmeti ve google reklamlarıyla daha sektörde yeni olmamıza rağmen mükemmel getiriler sağladılar. Daha düşük maliyetle daha iyi sonuçlara ulaşmayı başardık. Ellerinize sağlık. Aklınıza sağlık. Sizinle çalışmaya devam edeceğiz.

- Mukadder Koç -

Daha önce defalarca site yaptırdık hep aynı tasarımlar 2 tane yazı bir de resim hiç içimize sinen bir iş olmamıştı. Tatarhan bu işi tamamen profesyonel bir şekilde yapıyor. Tasarımda görsellikte gerçekten uzmanlar çok teşekkür ediyoruz.

- Muammer Arslan -

Onlarla birlikte çalışarak şirketim için stratejiler oluşturmak ve uygulamak bir zevkti. Bu adamlar hakkında sadece iyi sözler söyleyebilirim.

- Yusuf Yıldız -

Söyleyecek tek şey işlerini mükemmel yapıyorlar. SEO çalışmalarıyla bizi herkese ulaştırmaya başardılar. Başarılar diliyorum.

- Abdullah Ürker -

İsteğinizi Yazın!