Google Reklamları ( ADWORDS )

Google arama sıralamalarında en üstte olun! Potansiyel müşterileri gerçek müşterilere dönüştürün!

Google Reklam Vermek

Google reklamları, son dönemlerde pek çok firma tarafından tercih edilmektedir. Özellikle paralı reklam olarak bilinen bu unsur sayesinde rekabetin çok olduğu internet ortamında diğer firmaların önüne geçebilmek de mümkün olabilmektedir. Yüksek bütçeye sahip olan ve doğru reklam veren firmalar ise daima rakiplerinden ön sırada yer almaktadır. Google reklam vermek için elbette uzman kişilerden yardım almak gerekmektedir. Bu alanda uzman olan kişiler doğru analizleri sağlayarak ürün ya da hizmetlerin potansiyel müşterilere çok daha hızlı bir şekilde erişmesine de olanak sağlamaktadır.

Google reklamları arasında belli başlı reklam türleri bulunmaktadır. Görüntülü reklam, video reklam ve metin reklam, Google reklamlarını oluşturmaktadır. Kişiler ya da firmalar müşterileri kendi web sitelerine yönlendirmek için bu reklam seçeneklerinden birini ya da bir kaçını kullanabilmektedir. Ancak en sık kullanılan reklam türü metin reklamdır.

Google reklam vermek isteyen kişiler metin reklamı hızlı bir şekilde uygulayarak ve belli anahtar kelimeler girerek reklamlarını oluşturup yayınlayabilmektedir.

Metin Reklam

Google Adwords alanında en çok kullanılan reklam şeklidir. Ana başlık ve açıklama metinlerinden oluşan bu reklama aynı zamanda uzantılar da eklenebilmektedir. Telefon, yer, sms ya da açıklama metni uzantıları da reklamın kalitesini artırmak için önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Görüntülü Reklam

Google reklam vermek isteyen kişilerin yine tercih ettiği reklam türleri arasında yer almaktadır. Mobilde ya da masaüstünde gezerken kişilerin bu reklamlara rastlaması mümkün olmaktadır. Kişi ya da firmalar genellikler pazarladıkları ürünlerin fiyatlarını ve görüntülerini bu reklam türü aracılığı ile hedef kitlelerine ulaştırabilmektedir.

Video Reklam

Google reklam vermek isteyen kişilerin ya da firmaların yine sıklıkla kullandığı reklam türleri arasında yer almaktadır. Bu reklamlar ise video şeklinde oluşturulmakta ve video paylaşımı yapılan sosyal medya mecralarında videoların arasında yer almaktadır. Kişiler de video seyrederken firmaların yayınlamış olduğu reklamları görebilme imkanına sahip olmaktadır.

Google Reklamı İçin Kimden Hizmet Almalıyım?

Google ilk sırada çıkmak ve bu alanda varlığını korumak isteyen kişiler için mutlaka uzman kişilerin destek sağlaması gerekmektedir. Bu anlamda ise Türkiye’de pek çok firma bulunmaktadır. Sivas bölgesi ise reklamcılık anlamında kısır kalmış bölgelerden biridir. Sektörün öncü firmalarından biri olan Tatarhan.net ise Google reklamları konusunda müşterilerine gereken desteği sonuna kadar sağlayabilecek niteliktedir. Tüm bunların yanında gerekli analizleri en doğru şekilde gerçekleştirmekte ve bütçe ayarlaması konusunda da yine gereken hizmeti tam olarak sağlayabilmektedir.

Uzun vadeli çalışmalar sağlamak isteyen kişi ya da firmalar alanında öncü olan Tatarhan.net ile çalışma sağlayabilmektedir.

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Tatarhan.net aracılığı ile hizmet almak isteyen müşteriler, firma ile iletişime geçebilmekte ve gereken desteği talep edebilmektedir. Firma da bu alanda kaliteli hizmet vermekte ve müşterilerine de hemen dönüş sağlayabilmektedir.

Tatarhan.net‘in bir diğer ayrıcalığı ise yine kişilere ya da firmalara daimi destek sağlayabiliyor olmasıdır. Reklam alanında hizmet almak ve ürünlerini ya da hizmetlerini çok daha geniş kitlelere duyurmak isteyen kişiler bu firma ile iletişime geçebilmekte ve sağlıklı bir çalışma gerçekleştirebilmektedir. Tatarhan.net sektörün bilinen ve en başarılı firmaları arasında yer almaktadır.

google reklamları adwords

Arama Ağı Reklamları (ADWORDS), Görüntülü Reklam Ağı ve Sosyal Medya Reklam Yönetimi konusunda Adwords ve Dijital Pazarlama sertifikalı uzmanlarımızla profesyonel hizmet veriyoruz. Hizmetimiz dahilinde olanlar:

  1. Hesap Organizasyonu
  2. Bütçe Belirleme
  3. Kalite Puanı
  4. Anahtar Kelime Strateji ve Planlaması
  5. Hedef Kitle Belirleme
  6. Dönüşüm Oranı Optimizasyonu
  7. Görüntülü Reklam İçerik Oluşturma ve Yönetimi
  8. Analiz ve Raporlama

Neler Yaparız?

TIKLAMA BAŞI MALİYET YÖNETİMİ

RAKİP ARAŞTIRMASI

TIKLAMA BAŞI MALİYET HESAP DENETİMİ

DÖNÜŞÜM OPTİMİZASYONU

GÖRÜNTÜLÜ REKLAMLAR

SOSYAL REKLAMCILIK

ANAHTAR KELİME YÖNETİMİ

YENİDEN HEDEFLEME

Referanslar ve Müşteriler

İyi sözler. İyi insanlar

BAZI GERÇEKLER

54 WEB SİTESİNİN SEOSU

29 ADWORDS KAMPANYASI

581 ANAHTAR KELİMEDE ZİRVE

HERGÜN 10 870 ZİYARETÇİ

0
MUTLU MÜŞTERİ

Çok çalıştık ve mükemmel sonuçlar aldık!

0
yıllık
TECRÜBE

Lider olmak için bizimle çalışın!

0
TAMAMLANMIŞ PROJE

İyisini değil, en iyisini yapmak için burdayız!

İsteğinizi Gönderin!